HAKKIMIZDA

Hakkimizda

Hoş geldiniz Afiyet pide lahmacun salonu

lahmacun, Türk olmayan birçok kişi tarafından Türk pizzası olarak kabul edilir, pide pizza konseptine daha çok yakışır. Bakalım pide ve lahmacun birbirinden nasıl farklı ve hangisi daha çok pizzaya benziyor.

Restoran olma yolunda emin adımlar atarken günler, haftalar ve yıllar geçti. Mekanlar değişti, zamanlar değişti, değişmeyen tek şey, müşterilerimize yemeklerin en iyisini tattırma ilkesidir.Çünkü işimizi bu günlere getirenin müşterilerimize gösterdiğimiz özen olduğuna inandık.

Marka haline gelen işimizle faaliyetlerimize devam ederken böyle bir catering kuruluş merkezinin olmadığının farkına vararak kolları sıvadık. Yapılan çalışmaların ardından İstanbul'daki işimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduk.

Tüm bunlar olurken, ele almamız gereken bir diğer nokta da ürünlerimizi nasıl oluşturduğumuzdur. Çünkü eğer bir gıda işletmesiyseniz, ürünlerinizi nasıl yarattığınız çok önemlidir. Bizi güçlü kılan nokta, işimizde kullandığımız ürünlerin neredeyse tamamını kendimiz üretmemizdir. Et ürünlerimizde kullandığımız etlerin tamamı kontrolümüz altında yetiştirilen hayvanlar tarafından kesilerek işlenmekte, tüm hijyen şartlarına ve islami kurallara uyularak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bir diğer önemli konu ise kullandığımız diğer sebze ve meyve ürünlerimizin bölgedeki yerel işletmelerden yerinde görülmesi, organik ve zararsız olduğu tespit edilerek satın alınmasıdır.

15

Yılların

Deneyim

50

Popüler

Usta Şefler